Transport i Motoryzacja
Bieg Niepodległości w Nieporęcie

W tym roku po raz kolejny Nieporęt pokazał, że jest miastem nastawionym nie tylko na rozwój, ale i na ducha rywalizacji. W Stanisławowie Pierwszym odbył się IV Bieg Niepodległości, w którym udział wzięli nie tylko mieszkańcy gminy Nieporęt, ale także lokalni taksówkarze!
Relacja z biegu dostępna będzie wkrótce, warto jednak już powiedzieć, że mimo iż inicjatywy jak Bieg Niepodległości są przez nam w całej rozciągłości popiera, należy pamiętać, że w całym przedsięwzięciu chodzi przede wszystkim o zdrowie. Co więc zrobić, jeśli biegniemy, ale nie starcza nam sił? Odpowiedź jest prosta! Należy zamówić taksówkę! Taxi Nieporęt oferuje całodobowy i tani dojazd do biegaczy jak i ich dowóz na metę. Możemy odebrać cię z miejsca startu, wyłącznie pod warunkiem, że nie jesteś zarejestrowany w biegu. W przeciwnym razie byłoby to zwykłym oszustwem i nielegalną formą dopingu, w którym nasze taxi nie chce brać udziału. Stawiamy na ducha rywalizacji i wspólnej walki o lepsze jutra. Stawiamy na rozwój osobisty. Na siłę mięśni nóg, przedramion oraz kolan. Tylko tak wyćwiczony człowiek jest w stanie wygrać ten bieg i osiągnąć swój upragniony cel – złoty medal mistrza Biegu Niepodległości.
Wracając do meritum Bieg Niepodległości przez lata stał się ważnym elementem kultury Nieporętu i jest to coś czemu jako taksówkarze z całej siły kibicujemy i mamy nadzieję, na start w przyszłym roku naszymi taksówkami!

Inne nasze artykuły o turystyce i podróżach:

About the author

Related Posts