Pogoda godzinowa Ustka
Naturalne piękno Korfu

loty-do-dublina-1Korfu to jedna z najbardziej popularnych miejscowości wypoczynkowych w Grecji i równocześnie jedna z najpiękniejszych wysp Morza Jońskiego, która ma wiele do zaoferowania swoim gościom. Chodzi nie tylko o naturalne piękno Korfu które sprawia, że ta wyspa różni się od innych wysp greckich, ale chodzi również o wysoki poziom infrastruktury turystycznej, dlatego warto wybrać się na Korfu wycieczki fakultatywne.

Korfu była pierwszą grecką wyspą tak mocno rozwijającą turystykę, przyciągac przede wszystkim ludzi z Wielkiej Brytanii i Włoch. Są to dwa kraje, które mają silne więzi historyczne z Korfu. Dlatego dziś hotel Korfu to prawdopodobnie najbardziej jakościowe i zaawansowane z tych dostępnych w ramach wszystkich greckich wysp.

Można z łatwością znaleźć hotel na Korfu. Mimo, że niektóre regiony są mniej rozwinięte w turystyce niż inne to właściwie wszędzie istnieje wiele możliwości zakwaterowania. Należy szukać w zależności od tego, czy woli się odpoczywać w ramach plaż czy terenów wiejskich a także w zależności od pory odwiedzin.

Inne nasze artykuły o turystyce i podróżach:

About the author

Related Posts