Wczasy i Wakacje
Tanie noclegi – Kalisz

Podróż
Wybraliśmy się na długą wycieczkę objazdową po Polsce. Zależało nam przede wszystkim na tym, żeby zobaczyć jak najwięcej ciekawych miejsc, a równocześnie by nie wydać zbyt wielu pieniędzy. Dlatego kluczowym problemem stały się tanie noclegi. Oczywiście mogliśmy spać pod namiotem, byłoby jeszcze taniej, ale mimo wszystko bardziej pasowało nam spanie pod dachem.
Część miejsc noclegowych znaleźliśmy przez internet. Istnieją portale, które skupiają ludzi oferujących tanie noclegi, tam internauci mogą wystawić opinię, zatem można domniemywać, że informacje tam zamieszczone są raczej prawdziwe.
Zdarzało się także, że właściciele w jednym miejscu kierowali nas w następne, bo wiedzieli, że tam można skorzystać z bazy noclegowej. Raz nawet przypadkowo spotkani ludzie wskazali nam kolejny punkt. Generalnie udało nam się zrealizować nasze założenia, zobaczyliśmy wszystko to, co chcieliśmy, a tanie noclegi nie były tak straszne, jak się na początku obawialiśmy. To był dobry pomysł na spędzenie urlopu.

Inne nasze artykuły o turystyce i podróżach:

About the author

Related Posts