Pogoda godzinowa Ustka
Pogoda dla rybaków Ustka

Wakacje nad Bałtykiem a kapryśna pogoda

Politycy co rusz trąbią o podnoszeniu pensji minimalnej. Co roku wynagrodzenie minimalne jest podnoszone nieco w górę. Niestety rosnące ceny żywności i paliwa sprawiają, że nikt nie odczuwa poprawy jakości bytu. Wiele rodzin o egzotycznych wakacjach może jedynie pomarzyć.
Mawia się, że Polska jest piękna, że nad Bałtykiem również można spędzić udane wakacje i w zupełności się z tym zgadzam – o ile brzydka pogoda nie popsuje nam urlopu.
Bałtyk jest piękny, ale kapryśna pogoda może sprawić, że w czasie dwutygodniowego urlopu nawet raz nie zanurzymy stóp w morskiej wodzie. Co zrobić żeby urlop mimo wszystko był udany? Myślę, że przede wszystkim należy rezerwować noclegi w miejscowościach, które mają do zaoferowania jakieś atrakcje nawet wtedy gdy za oknem jest brzydka pogoda Ustka, Kołobrzeg, Świnoujście, Łeba – w tych miejscowościach możesz spędzić całkiem udany urlop mimo kapryśnej pogody. Przy promenadach w większych miejscowościach możesz iść do restauracji, wypić pyszną kawę, posłuchać muzyki, a nawet potańczyć.

Inne nasze artykuły o turystyce i podróżach:

About the author

Related Posts