Pogodynka Ustka 16 dni
Wycieczki

turystyka (12)Postanowiliśmy zorganizować kilka krótkich wyjazdów w miejsca, które kojarzą nam się z najpiękniejszymi sytuacjami w życiu. Takie wycieczki miały być pewnego rodzaju retrospektywą i chcieliśmy także odświeżyć sobie wspomnienia. Oczywiście nie mogła to być jakaś turystyka zorganizowana, ponieważ nie dalibyśmy rady zgrać naszych oczekiwań z ofertą biur turystycznych.
Zaczęliśmy od dwóch szybkich wypadów w góry. Były to urocze wycieczki, które ogromnie nas cieszyły. Zrobiliśmy mnóstwo zdjęć i przeszliśmy kilka tras i szlaków. Oczywiście nie można powiedzieć, że była to jakaś turystyka górska czy też wysokogórska, niemniej porządnie się zmęczyliśmy i czuliśmy góry w nogach.
Następnie zmieniliśmy kierunek i wyruszyliśmy na Mazury. To znowu były dwie krótkie wycieczki nad nasze ulubione jeziora. Znów powtórzyła się sytuacja z poprzednich wyjazdów, to znaczy zrobiliśmy zdjęcia i byliśmy zachwyceni wyjazdem. To był dobry pomysł, taka turystyka wspomnieniowa naprawdę daje człowiekowi wiele radości.

Inne nasze artykuły o turystyce i podróżach:

About the author

Related Posts