Wczasy
Bardzo niskie ceny w Ryanairze

Bardzo niskie ceny w Ryanairze

Nadejście wiosny oznaczało wiele obniżek w liniach lotniczych. Jednak pasażerowie najbardziej liczą na tanie linie lotnicze, gdyż one oferują prawdziwe hity cenowe. Od wielu lat z obniżek znany jest Ryanair, uznawany za jednego z najtańszych przedstawicieli taniego latania. Od tego roku Ryanair stworzył w porcie lotniczym Wrocław- Starachowice swoją bazę jednak oferuje także tanie loty z innych polskich miast. Oczywiście odkąd Wrocław stał się bazą dla tego przewoźnika, miasto zostało okrzyknięte stolica taniego latania. Z Wrocławia tanio polecimy do Pizy i Wenecji. Z Wrocławia możemy polecieć na przepiękną wyspę Maltę. Ryanair oferuje także sporo połączeń z Krakowa. Między innymi będą to rejsy do Billund. Z Krakowa tanio można także polecieć do Budapesztu a także do Pizy. Bardzo tanio można także polecieć z Katowic do Bristolu a także z Bydgoszczy do Glasgow. Z Gdańska polecimy do Londynu a także do Eindhoven. Bilety lotnicze możemy zakupić w cenie 23 i 29 złotych. Najwięcej obniżek Ryanair oferuje na początek wiosny. Na stronie Ryanaira można zabukować także hotele oraz wynająć samochód.

Ryanair od lat konkuruje z Wizz Air. Obie tanie linie lotnicze zachęcają obniżkami cen. Ostatnio oba przewoźnicy zaczęli walkę cenową o Budapeszt. Po tym jak splajtowały linielotnicze Malev wielu przewoźnik zainteresowało się tym kierunkiem. Nie tylko Wizz Air i Ryanair zwiększyli częstotliwość połączeń, ale także i Lufthansa a nawet nasz polski rodzimy przewoźnik Lot.

Podróżując tanimi liniami lotniczymi najlepiej latać tylko z bagażem podręcznym, który jest w cenie biletu. Tym bardziej, że na miesiące wakacyjnie tani przewoźnicy podwyższają ceny za bagaż rejestrowany. Przewoźnicy korzystają także z mniejszych lotnisk, gdyż niewielkie porty lotnicze pobierają mniejsze opłaty. Wszelkie usługi na pokładach płatne są dodatkowo. Jednak zarówno Wizz Air jak i Ryanair polecają za dodatkową opłatą lepszy komfort podróży w tym pierwszeństwo wejścia na pokład czy dodatkowe miejsce na nogi.

Inne nasze artykuły o turystyce i podróżach:

About the author

Related Posts